Lokalizacja

Stella Flora powstaje przy ulicy Kordiana 48, w najbardziej spokojnej części Nowego Kurdwanowa. Administracyjnie, ulica Kordiana wchodzi w skład Dzielnicy XI, Podgórza Duchackiego.

Jest to miejsce znakomicie skomunikowane z innymi dzielnicami Krakowa. Autem można dostać się na obwodnicę Krakowa w ciągu zaledwie 2 minut. Pozwoli Wam to uniknąć kłopotliwych korków, jeśli oczywiście będziecie chcieli ominąć centrum miasta.

Alternatywę dla tych, którzy nie mogą lub nie chcą poruszać się samochodem, stanowi bogata oferta komunikacji zbiorowej. Do skrzyżowania ulic Łużyckiej, Nowosądeckiej i Witosa, kluczowego w tej części Krakowa, jest zaledwie 400 metrów, czyli jakieś 3 minuty spacerem. Można stamtąd, kilkunastoma liniami tramwajowymi i autobusowymi, szybko przemieścić się w dowolny rejon miasta.

Okolice budynku Stella Flora stanowi doskonałe zagospodarowanie i rozwinięta infrastruktura: edukacyjna (w pobliżu kilka przedszkoli i szkół), sportowa (boiska piłkarskie, basen, korty tenisowe, place zabaw), komercyjna (wiele mniejszych punktów handlowych, Carrefour, Lidl, Biedronka, ciesząca się bardzo dobra opinią restauracja Oberża u Sąsiadów) i zdrowotna (ośrodki zdrowia, szpital Św. Rafała).

 

Aby powiększyć mapę należy kliknąć w zaznaczony punkt. Po powiększeniu mapy mogą Państwo zlokalizować znajdujące się w pobliżu inwestycji Stella Prima: apteki, ośrodki zdrowia, szkoły itp., wpisując w okienku wyszukiwania interesujące Państwa miejsce i zatwierdzając klawiszem Enter.

Lokalizacja

Na uboczu, a wszędzie blisko - zamieszkaj w malowniczym zakątku Podgórza.

więcej >

Wybór mieszkania

Mamy przyjemność zaoferować Państwu 19 komfortowych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni.

więcej >

Dziennik budowy

Zapraszamy do obejrzenia fotografii prezentujących postęp prac przy realizacji inwestycji Stella Flora.

więcej >

Copyright © 2010–2019 Merite Corporate Sp. z o.o.     Hosting & CMS: i-Press

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby móc przeglądać współczesne strony internetowe prawidłowo. Zaktualizuj teraz!

Zamknij

Na górę Strona główna